VC CUP

    به همت و تلاش عوامل اجرایی و مدیریتی ؛ تولید ماده افزودنی زینک دی الکیل دی تیو فسفات( ZDDP ) بصورت صنعتی و در تناژ روزانه ؛ در دستور کار شرکت قرار گرفت.

   از این پس ثبت درخواست خرید با هرمقدار؛ قابل تولید می باشد.             

آیین پایانی هفتمین دوره جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (VC Cup) پس از طی فرآیند شش ماهه داوری‌ها و برنامه‌های آموزشی و ترویجی آن،  24 آذر ماه 94 با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، دانشجویان و علاقه‌مندان به کارآفرینی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. در این جشنواره شرکت دانش بنیان افزون روان سازان میهن تولید کننده افزودنی های روغن موتور برای اولین بار در کشور، موفق به کسب مقام دوم این جشنواره شد.

استقرار در مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، دعوت شرکت های پتروشیمی پارس و پتروشیمی غدیر و یکی از شرکت های گروه مپنا برای سرمایه گذاری در طرح از امتیازات بدست آمده برای شرکت دانش بنیان افزون روان سازان میهن می باشد.

هفتمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار (VCCup7)، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده است. این رخداد، در ادامه برگزاری موفق شش دوره قبلی جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف بوده که در حال حاضر به صورت کشوری توسعه یافته و در بخش‌ها و حوزه های مختلف برگزار می گردد. خروجی نهایی این جشنواره، طرح‌‌های برتری است که ضمن برخورداری از خدمات حمایتی مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف و سایر نهادهای حامی، امکان سرمایه گذاری صندوق پژوهش و فناوری شریف و سایر سرمایه‌‌گذاران به منظور تجاری شدن طرح و تولید محصول مربوطه را خواهند داشت. این جشنواره در دو بخش شامل ایده‌های نوآورانه و کسب‌وکارهای نوپا برگزار می‌گردد. طرح های شرکت کننده در هر سرفصل بطور جداگانه مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته و برگزیدگان هر حوزه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. برگزیدگان از جوایزی همچون جوایز نقدی، تسهیلات ارزان قیمت و امکان استقرار در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف بهره مند خواهند شد. ضمناً امکان سرمایه گذاری صندوق شریف و سایر سرمایه‌گذاران در طرح های برگزیده نیز وجود دارد.


date_range ۱۳۹۵/۰۴/۲۷، ۱۸:۱۲:۴۹       visibility 5697